Gezocht… gezellige, ondernemende vrouwen…………..
‘Wat een heerlijke netwerkavond was het toch bij de nieuwjaarsaftrap van Business Netwerk Zeeland (BNZ) bij Schipper Accountants’, aldus Monique Hillebrand, die gezellig met Wouterien Dees en Diana de Koeijer zat te keuvelen tijdens de netwerkmomenten. ‘Kennis en kennissen delen in een informele sfeer, dat vinden we écht hier terug bij BNZ. En bovendien zijn de bijeenkomsten altijd leuk en inspirerend ingericht’.
En toen kwam de opmerking… ‘Maar er kunnen best nog wel wat gezellige, ondernemende vrouwen bij in onze club‘, aldus Diana de Koeijer, op humoristische wijze — maar met een serieuze ondertoon. Ze kondigde het spontaan aan en kreeg direct bijval van Monique Hillebrand. Wouterien Dees knikte bemoedigend mee — en de toon was gezet. De weg naar méér ondernemende dames was ingezet…

Foto: BNZ-leden Monique Hillebrand, Wouterien Dees en Diana de Koeijer tijdens de nieuwjaarsaftrap van BNZ afgelopen 28 januari bij de Schipper Groep in Terneuzen
Wouterien Dees laat er géén gras over groeien. “Het is algemeen bekend dat in het netwerken meer mannen actief zijn dan vrouwen. We zouden het hartstikke leuk vinden om meer ondernemende vrouwen te laten toetreden tot BNZ. Inmiddels zijn er bijna 90 interessante leden aangesloten bij het netwerk, op basis van een selectief toelatingsbeleid. Relatief gezien zijn er nog weinig vrouwen actief. Dus Diana en Monique kan ik geen ongelijk geven. Wel hanteren we duidelijke criteria om nieuwe leden toe te laten, want we willen de kwaliteit hoog houden,” verduidelijkt Dees.
Ze licht nader toe: “Het gaat om bedrijven en organisaties met minimaal 5 à 10 medewerkers, waarbij de betreffende vrouwen een beslissingsbevoegde positie bekleden. Daarnaast is het belangrijk dat iemand openstaat voor het netwerk en bereid is haar eigen netwerk actief te delen tijdens de bijeenkomsten van BNZ. Dat biedt immers een garantie voor interessante contacten met relevante medeleden.”
DUSSSS… Ben jij een ondernemende dame, actief in een Zeeuws bedrijf of Zeeuwse organisatie met meer dan tien medewerkers én vervul je een leidinggevende functie met beslissingsbevoegdheid? Meld je dan aan bij Wouterien Dees om de toelatingscriteria af te stemmen. Wellicht sluit jij je binnenkort aan bij één van de krachtigste, zakelijke netwerken in Zeeland!
Mailen kan ook naar info@businessnetwerkzeeland.nl. Op www.businessnetwerkzeeland.nl staat meer informatie over het netwerk. Of bel met Wouterien Dees via 06-13529884.
#netwerken #verbinden #BNZ #Zeeland

