Twee horeca-autoriteiten op een rij……
Tijdens de afgelopen editie van Dineren met Directeuren van Business Netwerk Rijnmond (BNR) waren we deze editie te gast bij Heeren van Ambacht, waar Rob Daalhuizen en Marcel Baanen de scepter zwaaien namens de Heeren Horeca Groep. De zaal op de eerste verdieping was speciaal ingericht voor een uitstekend verzorgd netwerkdiner.
In een kort vraaggesprek met Steven Corijn van BNR over de ontwikkeling van de Heeren Horeca Groep bracht Baanen het nieuws dat vanaf heden nu ook in Alblasserdam een zaak geopend is, namelijk de Heeren aan het Pleyn. ‘Een nieuwe plek waar gastvrijheid sfeer en culinaire creativiteit samenkomen en alweer de zesde zaak van onze Heeren Horeca Groep’, aldus een trotse Baanen.

Foto: Ad Janssen (l) en Marcel Baanen tijdens Dineren met Directeuren van Business Netwerk Rijnmond afgelopen week
Dat het leven niet altijd over rozen gaat, werd duidelijk toen Baanen inging op de impact die de brand op zijn bedrijfslocatie Bon Bon Catering & Events heeft gehad. Een open Baanen hierover: ‘De eerste dagen beleef je in een bepaalde roes, maar dan komt het besef. Dankzij mijn familie en mijn medewerkers en mensen om me heen behoud je de kracht om door te gaan. Dat heeft me op de been gehouden’.
Tijdens deze avond was ook een andere horeca-icoon Ad Janssen aanwezig op het netwerkdiner. Janssen, de drijvende kracht achter de GasteRhoon Groep, met meerdere horecaconcepten zoals Het Kasteel van Rhoon, Het Wapen van Rhoon en LKKR Rhoon had het prima naar de zin. ‘In tegenstelling tot de groei die Marcel voor ogen heeft, ben ik de laatste jaren juist in een meer geconcentreerd gebied (omgeving Rhoon) actief. En daar voel ik mij prima bij’, aldus Janssen die regelmatig gastheer is van BNR-bijeenkomsten.
Kortom, twee horeca iconen met inmiddels verschillende doelstellingen maar altijd met focus op vakmanschap & gastvrijheid.
En als ze elkaar ontmoeten op zo’n avond? Dan krijg je beelden zoals hierboven op de foto…..

#netwerk #verbinden #business #events
Business Netwerk Rijnmond | Marjan van Berkel | Steven Corijn
Terug naar home
