Smaakvol samenzijn tijdens ‘Dineren met Directeuren’ bij Franky’s Grill
Gisteravond stond bij Business Netwerk Rijnmond (BNR) in het teken van goed eten, inspirerende gesprekken en waardevolle ontmoetingen. Samen met een select gezelschap directeuren werd in een vol huis genoten van een onvergetelijke editie van ‘Dineren met Directeuren’ bij Franky’s Grill, het nieuwste restaurantconcept van topchef François Geurds in Rotterdam.
Voor Joep Boonman van de Saman Groep was het zijn eerste bijeenkomst. Wouter Morsink van Lentink De Jong Accountants was er sinds enige tijd weer eens bij, Johan van der Linde van Partyservice Nederland gaf eveneens acte de presence en kersverse MKB-netwerker van het jaar Leonard de Lange van de Flexxgroup was ook van de partij. Kortom, met een vol huis werd het een verbindend samenzijn. Met diverse pitches van o.a. Stephan den Hollander (Quinton BHV), Erik van Veen (ZANO), Ricardo Smit (Deuren Service Nederland), Peter Eillebrecht (Let the Brand Out), Eric Nijemanting (Fihuma Isolatie) en Robert Medenblik (Hubbel Stadslogistiek), werd volop de verbinding en actie in een informele setting met elkaar in de praktijk gebracht.

Foto: Uiteraard deelde Francois Geurds een aantal ervaringen met de aanwezigen
Terecht komen op een locatie van chefkok François Geurds gebeurt niet alledaags. Geurds heeft naam opgebouwd in de Nederlandse gastronomie. Geurds, die afgelopen week zijn twee sterren behield met FG Restaurant, gaf aan dat succes niet vanzelfsprekend is: ‘Onze reputatie alleen al wekt verwachtingen — en als je die waarmaakt, draagt dat enorm bij aan het succes. Maar dit doe ik niet alleen, want mijn team is h.erin een belangrijke factor’, verklaarde een trotse Geurds. ‘Franky’s Grill is een nieuwe richting die we zijn ingeslagen: soulfood, grill en een lossere sfeer, zonder poespas’.
Met de combinatie van industriële charme, goede inrichting, en de nadruk op beleving werd het voor de aanwezigen een memorabele avond. In een vol huis was de setting een ideale stimulans voor goede gesprekken en verbindingen. Het bleef nog even onrustig aan de Katshoek in Rotterdam…..
#netwerken #verbinden #dineren #bnr

