BNH gezamenlijke kringbijeenkomst – Lijsttrekkersdebat Den Haag 2026
Graag nodigen wij alle kringleden van Business Netwerk Haaglanden persoonlijk uit voor het Lijsttrekkersdebat Den Haag, georganiseerd door Business Netwerk Haaglanden, op:
📅 Dinsdag 3 maart 2026 van 12.00-14.30 uur
📍 De Pier – Scheveningen
🌊 Met uitzicht op zee
In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart 2026 gaan de lijsttrekkers van VVD, D66, Hart voor Den Haag en CDA met elkaar in debat over de toekomst van Den Haag. Tijdens dit debat staan ondernemerschap, economie, bereikbaarheid en het vestigingsklimaat centraal — thema’s die direct raken aan onze leden en hun organisaties.

Foto: een aantal van de hoofdrolspelers voor het Lijsttrekkersdebat Den Haag op dinsdag 3 maart.
Het debat vindt plaats op een unieke locatie aan zee, waar inhoudelijke gesprekken worden gecombineerd met inspiratie en ontmoeting. Uiteraard is er gelegenheid om na afloop informeel na te praten met andere kringleden.
Waarom u dit niet wilt missen:
-
Inzicht in de politieke plannen voor Den Haag
-
Directe dialoog met Haagse lijsttrekkers
-
Netwerken met collega-ondernemers
-
Een bijzondere setting op De Pier in Scheveningen
U wordt als kringlid hiervoor persoonlijk via de e-mail uitgenodigd.
