‘Catch by Simonis’ prachtig decor voor verbindend partnerdiner

Dat de huidige, geopolitieke situatie met Donald Trump met Amerika-kenner Willem Post als aangevende gastspreker de nodige discussies zou opleveren, stond eigenlijk op voorhand al vast. Maar de verbinding van alle exclusieve partners van Business Netwerk Haaglanden (BNH) in combinatie met de diverse heerlijke culinaire gerechten van afgelopen donderdag bij Catch by Simonis, bleken uiteindelijk toch de overhand te hebben. Met een geslaagd en verbindend netwerkdiner afgelopen donderdag tot gevolg…..

Allie Simonis was blij met de ontvangst van alle partners van BNH. ‘Het is altijd mooi om vanuit het uitgebreide, krachtige BNH-netwerk zoveel Haaglandse ondernemers te mogen ontvangen. De exclusiviteit van dit netwerk maakt het gelijk onderscheidend’, sprak de ‘koning’ van de Scheveningse horecasector de aanwezigen toe. BNH-ambassadeur van het eerste uur André van Herk bevestigde dit op heldere wijze: ‘Voor mij is BNH zonder twijfel het krachtigste netwerk in de regio, waarbij selectiviteit van toetreding de reden is dat ondernemers zich blijvend conformeren aan het netwerk’.

Foto: Amerika-kenner Willem Post nam de aanwezigen mee in zijn visie over Donald Trump…

Voor Leonard van Spronsen en Steven Corijn van BNH was de doelstelling van deze exclusieve partnerbijeenkomst duidelijk. ‘Wij zijn alle partners van BNH bijzonder dankbaar voor het vertrouwen en hopen dat we dit de komende jaren mogen voortzetten’, aldus Van Spronsen in zijn toespraak, waarbij hij een uitgesproken definitie van het woord ‘partner’ trachtte te verwoorden. De glazen werden daarop nog maar eens gevuld en aan het einde van de avond werd met tevredenheid teruggekeken op een geslaagd netwerkdiner.

#netwerk #verbinden #business #partners #bedankt #bnh #haaglanden

Met dank aan alle partners van BNH:

Linneweever Opticiens, DB Evenementen, Intenza, Showbird, DGA Financieel Adviseurs, Bruuk, Rabobank, Hoornwijckgroep, ADO Den Haag, Van der Valk Hotel Den Haag Nootdorp, Exterus, Vermogen in Balans, Hubbel, Boitenluhrs, Desktoptowork, Wittebrug Lease, Imap Netherland, SocialLane, BP Kerkhof & Zn, Van Heugten Tours, I am Luigi, Quinton BHV, Value2U, Audax Renewables

En uiteraard ook dank aan alle (premium)leden…..

 

Terug naar home