Geslaagde ontbijtbijeenkomst ‘New members meet the partners’ bij DDPM

Gastheren Jim den Dekker, Michel Wijers en Stef Zonneveld van Den Dekker Project Management (DDPM) waren er afgelopen woensdag helemaal klaar voor op hun prachtige locatie aan de Haagse Prinses Alexialaan. Ruim dertig partners en nieuwe leden van Business Netwerk Haaglanden (BNH) kwamen bijeen om elkaar nader te ontmoeten tijdens het heerlijke netwerkontbijt ‘New members meet the partners’.

Ieder jaar organiseert BNH een speciale ontbijteditie hiervoor. ‘De ontwikkeling van Business Netwerk Haaglanden (BNH) staat niet stil. Inmiddels zijn een flink aantal bedrijven aangesloten als Partner bij ons business netwerk. Aan de andere kant zien we zowel een kwalitatieve als kwantitatieve toename van leden’, aldus Leonard van Spronsen en Steven Corijn van BNH. ‘Om de partners van Business Netwerk Haaglanden (BNH) in de gelegenheid te stellen om de nieuwe leden beter te leren kennen en de nieuwe leden andersom de gelegenheid te geven om nader met de partners kennis te maken, organiseren wij dit ontbijt. Deze keer op de prachtige locatie bij DDPM, die eveneens nieuw tot het netwerk is toegetreden’, vervolgt Van Spronsen.

Foto (vlnr): BNH-partners Leo van den Nouweland en Ernest Linneweever verwelkomen nieuw premium lid Helma Veenstra en nieuwe partner Arie Breekland.

Mike Vonk en Pascal van Lingen van premium BNH-lid Gastro Unique zorgden voor een heerlijk ontbijt. Na de aftrap, een korte presentatie en een rondleiding door het gebouw werden de magen dan ook gevuld met de diverse heerlijkheden van het ontbijt. ‘DDPM ontzorgt retail- en winkelorganisaties, horeca, kantoren en vastgoed op het gebied van bouw, projectmanagement en ontwerp. We zijn betrokken, en fungeren tijdens alle bouwfases als het enige aanspreekpunt waarmee onze klanten te maken hebben. Dat doen we vanaf de allereerste schets tot en met de uiteindelijke oplevering, maar ook zeker daarna’, gaf commercieel verantwoordelijke Michel Wijers aan. Stef Zonneveld ging als operationeel verantwoordelijk kort in op de uitvoeringstechnische kant van de DDPM-activiteiten. Na de rondleiding en het ontbijt gaf Leonard van Spronsen als verbinder de partners en de nieuwe leden de gelegenheid om zich in het kort nader te presenteren.

‘Wij vonden het hartstikke leuk en relevant om iedereen te ontvangen op ons kantoor en we hopen dat door de verbindingen binnen het netwerk er met elkaar interessante samenwerkingen ontstaan in een ontspannen sfeer’, aldus DDPM grondlegger Jim den Dekker tot slot. De aanwezigen ontvingen bij het verlaten van de bijeenkomst nog een leuke attentie namens DDPM. Kortom, een mooi samenzijn van partners van het BNH netwerk en nieuwe leden die het netwerk en de verbindingen versterken en uitbreiden….

Foto: het klantportfolio van DDPM in vogelvlucht

Meer weten over DDPM? Ga dan naar www.ddpm.nl of neem direct contact op met Michel Wijers.

Den Dekker Project Management B.V.

Prinses-Alexialaan 70
2496 XA Den Haag
T: 015 -3100190
E: info@ddpm.nl

 

Terug naar home