Volop drukte tijdens grootste Haringparty Scheveningen
Het bleek weer een schot in de roos. De grootste Haringparty van Nederland in Scheveningen afgelopen vrijdag – die traditioneel de avond voor Vlaggetjesdag georganiseerd wordt aan de Dr. Lelykade (2e Binnenhaven) – deed zijn naam weer eer aan. Het was een drukte van jewelste en de haringen gingen dan ook smakelijk de vele kelen in. Een genot om op deze wijze gezellig te netwerken, want ook Business Netwerk Haaglanden (BNH) was uiteraard van de partij onder de honderden deelnemers.
De Grootste Haring Party startte om 17:00 uur en duurde tot circa 19:00 uur. Diverse leden van BNH waaronder Jochem van Loon, Cock van Hulst, Margot Houtaar, Diana Boer, Wouter Kooijman, Karlijn van Vliet, Hans Lammertink, Leon Spek en uiteraard Leonard van Spronsen en Steven Corijn lieten zich de haring goed smaken. In de drukte lieten zij zich de haringen goed smaken.
Foto (vlnr): de eerste vaatjes voor Gerbrand Voerman (voorzitter Vlaggetjesdag), Miranda Vink (voorzitter Belangenvereniging Scheveningse Haven), Charley van ’t Leven (voorzitter De Haagse Kamers/JCI), Mark Godschalk (INTRO), Charlotte Los (Stichting Marketing Scheveningen), Leonard van Spronsen (Business Netwerk Haaglanden), Harry Wientjes (Directeur Rabobank Regio Den Haag) en Robert Medenblik (voorzitter VNO-NCW Regio Den Haag)
En uiteraard zou een haringparty geen haringparty zijn als er geen overhandiging van het eerste haringvaatje plaats zou vinden. Uiteraard dan ook dit jaar gebeurde dit in volle overgave. De foto illustreert de stille motoren achter deze wederom geslaagde editie van de Haringparty Scheveningen, dat door DB Evenementen wederom in goede banen werd geleid.
Op naar 2024!