Unithouders skybox 4.20 ‘scoren’ voor ‘Het Vergeten Kind’!
Dat ADO Den Haag dit voetbalseizoen wat lastig scoort, weerhielden de skyboxhouders van Unithouders skybox 4.20 niet om via een veiling en loterij tijdens de jaarlijkse ADO United 4.20 Business Borrel, een leuk bedrag te scoren voor Stichting ‘Het Vergeten Kind’. Boem…Goal… € 11.670 euro!
Veilingmeester, presentator en stuwende kracht achter deze borrel, Cees van Breugel van Wittebrug, kon samen met sidekick Dennis Mulder van Canon Business Center (beiden lid van Business Netwerk Haaglanden / BNH) tevreden terugblikken op het druk bezochte evenement. De sponsoren – waaronder ook partner BoitenLuhrs Incasso Gerechtsdeurwaarders en de leden UTS Abbink, McWash en Car Dynamics – zorgden voor een prima ambiance, waarin tijdens het netwerken weer diverse (nieuwe) verbindingen tot stand kwamen. Het bleef dan ook nog lang onrustig in het Car Jeans Stadion….
Unit 4.20 is dit jaar volledig gerenoveerd en uitgebreid, waardoor er ook in 2020 weer ruimte is voor nieuwe toetreding van sponsoren voor de box. Heeft u wellicht ook interesse voor deelname in 2020 aan de unitbox 4.20 tijdens de ADO wedstrijden? Neem dan vrijblijvend contact op met Cees van Breugel via CvanBreugel@wittebrug.nl